***UPIS U TOKU***PRODUŽENI BORAVAK***

Sarajevo nije šala

6. APRIL DAN GRADA SARAJEVA

Učenici produženog boravka JU OŠ" Alija Nametak" uzrasta prvog, drugog i trećeg razreda, u pratnji učiteljica koje su zadužene za odgojno- obrazovni rad produženog boravka su realizovale posjetu znamenitostima grada Sarajeva. Povod je 6.april Dan grada Sarajeva. Učenici su posjetili spomenik- Vječna vatra, Sebilj na Baščaršiji, Vijećnicu te mjesto Bentbaša. Na Baščaršiji su učenici prvog razreda izveli recitacije pod nazivom "Sarajevo nije šala" autora Benjamina Isovića. Kompoziciju " Kad ja pođoh na Bembašu" su otpjevali svi učenici kraj brane rijeke Miljacke.

Aktivnosti u produženom boravku

Poštovani roditelji / staratelji i učenici naše škole,u prilogu možete pogledati aktivnosti naših učenika u produženom boravku u mjesecu decembru.

Aktivnosti produženi boravak- Decembar

Aktivnosti u produženom boravku

Poštovani roditelji / staratelji i učenici naše škole,u prilogu možete pogledati aktivnosti naših učenika u produženom boravku u mjesecu oktobru.

Aktivnosti produženi boravak - Oktobar

Aktivnosti u produženom boravku

Poštovani roditelji / staratelji i učenici naše škole,u prilogu možete pogledati aktivnosti naših učenika u produženom boravku.

Aktivnosti produženi boravak

Poziv za upis djece u prvi razred

Poštovani roditelji / staratelji , s obzirom da je u toku upis učenika u prvi razred, pozivamo sve roditelje/ staratelje, sadašnje i buduće, da na vrijeme izvrše upis djece u prvi razred.

Sretno malim đacima prvacima!

U prostorijama škole počeo je sa radom i produženi boravak.

U prilogu:

Poziv za upis djece u prvi razred
Prijava za upis djeteta

Za više informacija možete kontaktirati na broj: Tel/Fax: 033 - 211 - 075 Sekretar: 033 - 225 - 618 Direktorica: 033 - 408 - 760